Havas İlmi, Gizli İlimler, Aşk Celbi, Vefk, Tılsım Ve Dualar

drminter

Üye
Daimi Üye
14 Ara 2019
531
24
18
Ankara
Havas ilmi, maneviyatta takva sahibi olup takva sahibi olan kalp gözü açık olup manevi sırlara vakıf seçkin kişilerdir. Maneviyatta diğer insanlara göre daha fazla yol alan bu âlimlerin Tefsir, Felsefe, Hadis, Akâid, Hadis gibi ilimlerde bilgi sahibi olup yüksek mertebelere ulaşmışlardır.

Gizli İlimler
Birçok konu hakkında insanlara bilgi sunan insanlık tarihinde de var olan fakat herkes tarafından bilinmemesi gereken ilimleri kapsayan kavramdır. Günümüzde oldukça fazla kitapları olan
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
kitapları şifreli olmaktadır.

Aşk Celbi
Aşk celbi, insanları sevdikleri kişileri kendisine bağlamada kullandıkları etkili bir yöntemdir. Bu yöntem büyüye benzemekle beraber büyüye göre daha uzun süreli olup etkisini geç göstermesi celbin
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
ile yapılmasıdır.

Vefk
Vefk, belirli ayetlerin belirli yazım kurallarına uyularak belirli niteliklerde yazılarak veya okunarak bir dua yöntemidir.
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
olaylarında vefk sıklıkla kullanılır.

Tılsım Ve Dualar
Tılsım, büyülü özelliklere sahip olup kişiye güç, enerji veya bir takım faydalar sağladığına inanılan objelere verilen isimdir. Dua ise insanların Allah’a samimiyetle yönelip dertlerini ve isteklerini aracısız olarak arz edip Allah ile irtibatta bulunmasıdır.