Manavgat Haber Son Dakika

drminter

Aktif Üye
Daimi Üye
14 Ara 2019
812
25
28
Ankara
Haber bültenleri genel haber öğrenimlerinde yeterli gelmektedir. Ancak özellikle küçük yerlerdeki haberler bültenlerde kendine yer bulamamaktadır. Siz de
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
ve gelişmelerini öğrenmek isteyenlerdenseniz bölge bazında araştırma yapmalısınız. Bu tür haberlerin yakın geçmişe kadar öğrenilmesi oldukça zor olarak tanımlanmıştır. Fakat artık küçük bölgelerdeki haberler de şehirleri kapsayan haberler de online sistemler sayesinde saniyeler içerisinde öğrenilebilir hale gelmektedir.

Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
gelişmelerinin temini için de özel haber sitelerinin kullanılması mümkündür. Bu tür haberlerde her kaynağa inanmamak gerektiği üzerinde durulmaktadır. Burada önemli olan nokta kaynak bazında bilgilendirmelerin bulunduğu sitelerin tercih edilmesidir. Çünkü pek çok haber sitesinde ne yazık ki kaynak göstermeksizin paylaşımlar yapılmaktadır. Bu da haberlerin bir kısmının gerçeği yansıtmamasına neden olmaktadır.

Güncel Haberler
Online olarak
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
platformları eskiden sadece sitelerden ibarettir. Ancak haber platformları günümüzde çeşitlilik göstermeye de başlamıştır. Bu konuda gerek yazışma gruplarından gerekse sosyal medya hesaplarından destek temin edilebilmesi mümkündür. Yazışma gruplarında da sosyal medya hesaplarında da paylaşımların kaynağı genellikle takipçiler olmaktadır. Hatta pek çok takipçi haber kaynağından fotoğraf da paylaşmaktadır. Tabi buralarda paylaşımı yapılan haberler de hatalı çıkabilmektedir. Verilen nedenler yüzünden insanların haberlere inanmak konusunda temkinli olmaları hatta bir haberi birkaç farklı kaynak üzerinden araştırmaları önerilmektedir. Bu sayede her daim güncel ve doğru haberlere ulaşılabilecektir.