Mobil Onay Kod Kullanımı

drminter

Üye
Daimi Üye
14 Ara 2019
531
24
18
Ankara
İnternetten alışveriş yapanlar mutlaka
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
sistemi ile karşılaşmaktadır. Bu sistem ödemeler esnasında yaşanan dolandırıcılık işlemlerini sıfıra indirerek kişilere güvenilir bir ortam hazırlamaktadır. Ancak numara onayına gönderilen kodlar kimi zaman kullanım zorluğu yaşanmasına neden olabilmektedir. Öncelikle kod gönderimi için 3D sistemli bir siteden alışveriş yapılması lazımdır. Ödeme alanında sms onay aşamasına gelindiğinde kişilerin kodları siteye girmeleri ile işlem tamamlanmış olmaktadır. Tek kullanımlık numaralara kod gönderilmediği için alımlar için bankalardaki iletişim bilgileri güncel tutulmalıdır.

Mobil Onay Kodu
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
kodlarının kullanımı bu şekilde olmasına karşın bazı durumlarda başarılı sonuçlar alınamamaktadır. Çünkü kullanıcılar kod gelmediğinden yeniden gönderme butonuna basmaktadır. Oysaki cep onay kodlarının gelmesi birkaç dakikayı alabilmektedir. Yeni kod isteği ilk gelen kodu geçersiz kıldığı için de işlemler istenen sonucu vermemektedir. Bundan ötürü sabırlı olmak ödemelerin istendiği gibi bitmesinin temellerinden biridir.
Linke erişmek için lütfen Giriş yap veya üye ol.
yoluna girilmesi kodların herhangi bir numaraya gönderilmesini sağlamayacağı için dijital bankacılık tamamen güvenilir hale getirilmiştir.